Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Gniezno

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Projekt, montaż, serwis oraz przebudowa instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to główny zakres prac firmy Bamar Tech. Zapewniamy kompleksowy zestaw usług, z których mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych, a także wspólnoty mieszkaniowe, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych obiektów niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to nowoczesne rozwiązania o zaawansowanej elektronice. Możemy także zaoferować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na intuicyjnych patentach. Wykonujemy nasze projekty także na wilgotnych i trudno dostępnych miejscach.

Separatory węglowodorów

Możemy także zaproponować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego typu urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w obiektach usługowych, zakładach przemysłowych, warsztatach mechanicznych. Oferujemy separatory w niskich cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków rekomendowane są dla tego typu miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, przykładowo z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Innowacyjne instalacje wyposażone są w całkowicie zautomatyzowany system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech wyróżniają się sprawnością i niską ceną na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale kwalifikuje się do podlewania zieleni. Dzięki tym artykułom jej {gromadzenie


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Gniezna

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich przeznaczeniem jest gromadzenie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci obejrzą zbiorniki na wodę deszczową w różnych opcjach.

Zbiorniki polietylenowe

Szeroką ofertę Bamar Tech uzupełniają pojemne zbiorniki do gromadzenia nieczystości, szamba betonowe, poliestrowe, polietylenowe do zastosowań przemysłowych (nawet do 30 000 litrów) i przy prywatnych posesjach. Realizujemy ich dowóz oraz profesjonalny montaż. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszej firmy.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb