Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Ostrów Wielkopolski

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się kompleksową realizacją tego rodzaju instalacji. Nasze usługi kierujemy do posiadaczy posesji jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Prezentujemy przydomowe oczyszczalne ścieków osiedlowe, biologiczne, drenażowe. Prezentujemy urządzenia innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy bezobsługowe dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz o wiele tańsze rozwiązania podstawowe. Każde z nich daje gwarancję, że odprowadzone do gruntu ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy też na terenach podmokłych oraz trudno przepuszczalnych.

Separatory tłuszczu

Bamar Tech to firma, która podchodzi całościowo do kwestii odprowadzania ścieków. Właśnie dlatego w asortymencie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju rozwiązania są niezbędne w przypadku działalności gastronomicznych lub zakładów przemysłowych. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo oraz montaż dla każdego typu podmiotu.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są innowacyjne przepompownie do ścieków. Nasi pracownicy gwarantują fachowe doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą dopasowane do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono we wszelkie konieczne podzespoły zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie  Pstrowa Wielkopolskiego

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę (ogrodowe, domowe) dostosowane do przechowywania oraz użycia wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci mogą obejrzeć zbiorniki na wodę deszczową o wielu wymiarach i pojemnościach. Wśród nich znajdują się modele dekoracyjne.

Zbiorniki polietylenowe

Oddzielną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o typowych wymiarach polecane właścicielom prywatnych posesji oraz wielkogabarytowe zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy wybrać optymalny zbiornik dostosowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb