Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Żmigród

Montaż oczyszczalni ścieków

Bamar Tech to przedsiębiorstwo zajmujące się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Oferuje klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków (biologiczne, drenażowe i osiedlowe), wyróżniające się najwyższą jakością wykonania i niezawodnością. Oferujemy całościową realizację inwestycji. Przygotowujemy projekt, pomagamy w wyborze odpowiedniego produktu z asortymentu polskich i europejskich producentów, realizujemy montaż oraz niezbędny serwis. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków wybierają klienci indywidualni, właściciele pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz deweloperzy mający w planach budowę osiedli mieszkaniowych na terenach niepodłączonych do kanalizacji. Bogate doświadczenie pozwala nam zaproponować przydomowe oczyszczalnie także tam, gdzie podłoże jest trudno przepuszczalne.

Separatory węglowodorów

Możemy także zaproponować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w miejscach usługowych, zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych. Gwarantujemy separatory w konkurencyjnych cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie do ścieków

Kompleksowe rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełnione o przepompownie do ścieków. Dzięki sporemu doświadczeniu, możemy zapewnić fachowe doradztwo przy wyborze dopasowanych do potrzeb klientów technologii. Przepompownie ścieków oznaczone naszą marką, to wysokiej jakości rozwiązania. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Żmigrodu

Zbiorniki na wodę deszczową

W ofercie Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o zróżnicowanych pojemnościach i zastosowaniach. Mamy w ofercie zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda opadowa najlepiej nadaje się do podlewania roślin. Dzięki tym produktom jej gromadzenie będzie prostsze.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb