Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Lubin

Montaż oczyszczalni ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się kompleksową realizacją tego rodzaju instalacji. Nasze usługi kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków biologiczne, drenażowe, osiedlowe. Prezentujemy systemy innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy bezobsługowe dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz o wiele tańsze rozwiązania podstawowe. Każde z nich daje gwarancję, że odprowadzone do gleby ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków możemy zamontować także na terenach trudno przepuszczalnych i podmokłych.

Separatory tłuszczu

W bogatej ofercie Bamar Tech ważne miejsce zajmują separatory tłuszczu oraz separatory węglowodorów. Stanowią one konieczny element instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach gastronomicznych oraz firmach przemysłowych. Do separowania zawiesin mineralnych rekomendujemy z kolei osadniki. Wszystkie zaprezentowane części oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą działać w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Lublina

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

AKAPIT4

Zbiorniki na szambo

Inną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb