Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Bolesławiec

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Firma Bamar Tech od wielu lat proponuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług przeprowadzanych przez przedsiębiorstwo można wymienić przygotowywanie projektów, wznoszenie systemów oczyszczania, a także montaż i serwis. Również modernizujemy zepsute drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Oferujemy także już przygotowane rozwiązania od polskich i zagranicznych producentów. Oferowane przez nas oczyszczalnie ścieków są przeznaczone do użytku na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, przeprowadzamy nawet wymagające inwestycje.

Osadniki

W bogatej ofercie Bamar Tech ważne miejsce zajmują separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu. Stanowią one niezbędny segment instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach usługowych oraz firmach zajmujących się przemysłem. Do separowania zawiesin mineralnych rekomendujemy z kolei osadniki. Wszystkie przedstawione produkty dostępne są w niskich cenach.

Przepompownie do ścieków

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Możemy zaproponować naszym klientom fachowe doradztwo przy wyborze optymalnych dla nich rozwiązań, które sprawdzą się nawet na problematycznych miejscach. Warto wspomnieć, że przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono w rozwiązania przekładające się na ich bezobsługowe działanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Bolesławca

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W ofercie Bamar Tech znajdują się również zróżnicowane pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaproponować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji wyróżnia się eleganckim i interesującym designem.

Zbiorniki betonowe

Nie zapominamy także o osobach zainteresowanych tańszymi rozwiązaniami. Sprzedajemy zbiorniki na szambo o zróżnicowanych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Zakupione zbiorniki przywozimy na miejsce inwestycji naszym samochodem. Zapewniamy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez długie lata.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb