Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Głogów

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech są kompleksowe działania, których zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Opracowujemy plany oczyszczalni, ale również proponujemy ich montaż, serwisowanie oraz modernizację. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach wypoczynkowo-rekreacyjnych i innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech może zaoferować swym klientom nowoczesne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania proste w obsłudze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować przydomowe oczyszczalnie ścieków na trudnych gruntach i przestrzeniach.

Osadniki

Jeśli interesują Was przepompownie do ścieków także powinniście poznać działalność firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, nieskomplikowane w budowie przepompownie ścieków, jak i innowacyjne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one przeznaczenie w tych miejscach, gdzie ścieki, wody opadowe i inne media trzeba odprowadzić na większą odległość.

Przepompownie do ścieków

Przepompownie do ścieków rekomendowane są dla tego typu miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, chociażby z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Innowacyjne instalacje wyposażone są w pełni automatyczny system sterowania. Przepompownie ścieków zrealizowane przez Bamar Tech odznaczają się bezawaryjnością i niską ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Głogowa

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody deszczowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające różną pojemność oraz duży wybór w zakresie wzorów zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki poliestrowe

Bogatą ofertę Bamar Tech uzupełniają pojemne zbiorniki do gromadzenia nieczystości, szamba betonowe, poliestrowe, polietylenowe do użytku przemysłowego (nawet do 30 000 litrów) i przy prywatnych budynkach. Realizujemy ich transport oraz profesjonalny montaż. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb