Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Trzemeszno

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Od wielu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy także ich zamontowanie, serwisowanie oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy klientom Bamar Tech zaoferować już gotowe i sprawdzone rozwiązania wykonane przez uznanych wśród konsumentów polskich oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków mają zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz zakładach przemysłowych. Wykorzystując w naszych działaniach bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, możemy sprostać najbardziej trudnym zadaniom. Podejmujemy się zamontowania oczyszczalni na problematycznych terenach.

Separatory węglowodorów

W rozbudowanej ofercie Bamar Tech ważne miejsce mają separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu. Stanowią one konieczny element instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach usługowych oraz zakładach przemysłowych. Do separowania zawiesin mineralnych rekomendujemy z kolei osadniki. Wszystkie przedstawione urządzenia oferujemy w niskich cenach.

Przepompownie ścieków

Asortyment kompleksowych rozwiązań wodno-ściekowych Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnych technologii w zależności m.in. od ukształtowania terenu oraz odległości od oczyszczalni ścieków lub sieci kanalizacyjnej. Nasze przepompownie ścieków wyposażone są we wszelkie konieczne elementy zapewniające ich bezobsługową pracę.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Trzemeszna

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów do zbierania wody deszczowej. Sprzedajemy dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) wyróżniające się estetycznym wzornictwem. Do wyboru są zbiorniki na wodę deszczową od najlepszych producentów, o większej i mniejszej pojemności.

Zbiorniki na szambo

Kolejną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są typowe modele dostosowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli domów jednorodzinnych, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. zakładów przemysłowych. Ostatnie ze wspomnianych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb