Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Lubsko

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się kompleksową realizacją tego rodzaju instalacji. Naszą ofertę kierujemy do posiadaczy domów jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, domów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków biologiczne, drenażowe, osiedlowe. Prezentujemy instalacje innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy elektroniczne dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz o wiele tańsze rozwiązania podstawowe. Każde z nich daje gwarancję, że odprowadzone do gleby ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy również na terenach podmokłych i trudno przepuszczalnych.

Separatory węglowodorów

Możemy także zaproponować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego typu urządzenia mają zastosowanie m.in. w miejscach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach mechanicznych. Gwarantujemy separatory w atrakcyjnych cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą pracować w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Lubska

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o zróżnicowanych parametrach, pojemnościach i w szerokiej ofercie wzorniczej.

Zbiorniki na szambo

Inną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o standardowych rozmiarach proponowane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do montażu przy różnego typu zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb