Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Nowa Sól

Serwis oczyszczalni ścieków

Wykonanie projektu, montaż, serwis oraz przebudowa instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to najważniejszy zakres działalności firmy Bamar Tech. Zapewniamy kompleksowy zestaw usług, z których mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych, a także wspólnoty mieszkaniowe, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to innowacyjne systemy o rozbudowanej elektronice. Możemy także zaproponować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków wsparte na łatwych w obsłudze patentach. Realizujemy nasze projekty także na rozmokłych i trudno dostępnych miejscach.

Separatory tłuszczu

Przedsiębiorstwo może zaproponować swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wariancie z osadnikami lub bez. Proponujemy je w opcji z montażem i w atrakcyjnych cenach. Tego typu urządzenia są stosowane w miejscach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków rekomendowane są dla tego typu miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, np. z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje posiadają w stuprocentowo zautomatyzowany system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech odznaczają się sprawnością i atrakcyjną ceną. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Nowej Soli

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

W asortymencie Bamar Tech zainteresowani odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o najróżniejszych pojemnościach i zastosowaniach. Mamy w ofercie zarówno dekoracyjne, domowe jak i ogrodowe zbiorniki na deszczówkę. Woda opadowa doskonale nadaje się do podlewania zieleni. Dzięki tym produktom jej gromadzenie będzie prostsze.

Zbiorniki poliestrowe

Następną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są typowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli prywatnych posesji, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. zakładów przemysłowych. Ostatnie ze wspomnianych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb