Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Koźmin Wielkopolski

Serwis oczyszczalni ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się wszechstronną realizacją tego rodzaju instalacji. Swoje usługi kierujemy do posiadaczy posesji jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, domów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków biologiczne, drenażowe, osiedlowe. Prezentujemy urządzenia innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy bezobsługowe dla większych instalacji oraz o wiele tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich daje gwarancję, że odprowadzone do ziemi ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków możemy zamontować też na terenach podmokłych oraz trudno przepuszczalnych.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo Bamar Tech może zaoferować swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch wariantach, z osadnikami lub bez. Wykonujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są wymagane do ich prawidłowego funkcjonowania. Wszystko to w dogodnych terminach i konkurencyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Asortyment kompleksowych rozwiązań wodno-ściekowych Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych technologii w zależności m.in. od ukształtowania terenu oraz odległości od oczyszczalni ścieków lub sieci kanalizacyjnej. Nasze przepompownie ścieków wyposażone są we wszelkie wymagane elementy zapewniające ich bezobsługowe działanie.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Koźmina Wielkopolskiego

Zbiorniki na wodę deszczową

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów do gromadzenia wody deszczowej. Polecamy dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) charakteryzujące się estetycznym wzornictwem. Do wyboru są zbiorniki na wodę deszczową od różnych producentów, o większej i mniejszej pojemności.

Zbiorniki betonowe

Kolejną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty dostosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb