Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Skwierzyna

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bamar Tech to przedsiębiorstwo zajmujące się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Proponuje klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków (biologiczne, drenażowe i osiedlowe), wyróżniające się najwyższą jakością wykonania i bezawaryjnością. Proponujemy kompleksową realizację inwestycji. Przygotowujemy projekt, pomagamy w doborze najlepszego produktu z oferty polskich i zagranicznych producentów, realizujemy montaż oraz późniejszy serwis. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków wybierają klienci indywidualni, właściciele pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz deweloperzy mający w planach budowę osiedli mieszkaniowych na terenach niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej. Bogate doświadczenie pozwala nam zaproponować przydomowe oczyszczalnie również tam, gdzie podłoże jest trudno przepuszczalne.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo Bamar Tech oferuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch opcjach, z osadnikami lub bez. Wykonujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są wymagane do ich prawidłowego działania. Wszystko to w dogodnych terminach i atrakcyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą działać w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Skwierzyny

Zbiorniki na wodę deszczową

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów do gromadzenia wody opadowej. Polecamy ozdobne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) charakteryzujące się estetycznym wzornictwem. Do wyboru są zbiorniki na wodę deszczową od wielu producentów, o większej i mniejszej pojemności.

Zbiorniki na szambo

Osobną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o standardowych rozmiarach polecane właścicielom prywatnych posesji oraz ogromne zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do użytku przemysłowego. Chętnie pomożemy wybrać dobry zbiornik dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb