Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Środa Śląska

Serwis oczyszczalni ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech są kompleksowe prace, których zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Opracowujemy projekty instalacji, ale także proponujemy ich montowanie, serwis oraz przebudowę. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach wypoczynkowo-rekreacyjnych i innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech proponuje swym klientom innowacyjne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania proste w obsłudze. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować przydomowe oczyszczalnie ścieków na wymagających podłożach i przestrzeniach.

Separatory węglowodorów

Firma Bamar Tech oferuje także separatory węglowodorów i separatory tłuszczu w opcji z osadnikami lub bez. Montaż tego rodzaju części przeprowadzamy w oczyszczalniach, gdzie ich zastosowanie jest niezbędne do ich prawidłowego i niezawodnego działania.

Przepompownie

Przepompownie do ścieków rekomendowane są dla tego rodzaju miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, przykładowo z uwagi na niekorzystne ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje posiadają w pełni samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków zrealizowane przez Bamar Tech odznaczają się bezawaryjnością i atrakcyjną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Środy Śląskiej

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W asortymencie Bamar Tech zainteresowani odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o najróżniejszych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale nadaje się do podlewania zieleni. Dzięki tym produktom jej magazynowanie będzie łatwiejsze.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o standardowych rozmiarach proponowane właścicielom prywatnych posesji oraz ogromne zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy znaleźć dobry zbiornik dostosowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb