Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Zielona Góra

Serwis oczyszczalni ścieków

Domeną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są różnego rodzaju technologie dla środowiska, a zwłaszcza przydomowe oczyszczalnie ścieków. Proponujemy ich zróżnicowane rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Wśród oferowanych usług kontrahenci znajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz przeróbkę istniejących rozwiązań. Adresujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz zarządców osiedli. Przydomowe oczyszczalnie ścieków wykonujemy tanio i kompetentnie. W zależności od potrzeb i przeznaczonego funduszu możemy zaproponować instalacje proste i bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie realizujemy również na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Separatory węglowodorów

W szerokiej ofercie Bamar Tech kluczowe miejsce zajmują separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu. Stanowią one ważny segment instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach gastronomicznych oraz firmach zajmujących się przemysłem. Do oddzielania zawiesin mineralnych rekomendujemy z kolei osadniki. Wszystkie zaprezentowane produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są dopełnianie innymi instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Możemy zaoferować specjalistyczne doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań, dostosowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w podzespoły pozwalające na ich bezobsługowe działanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Zielonej Góry

Zbiorniki na wodę deszczową

Zachęcamy do poznania naszego asortymentu produktów do magazynowania wody opadowej. Sprzedajemy ozdobne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) wyróżniające się estetycznym wzornictwem. Do wyboru mamy zbiorniki na wodę deszczową od najlepszych producentów, o mniejszej i większej pojemności.

Zbiorniki na szambo

Kolejną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb