Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Łagów

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Firma Bamar Tech od kilkunastu lat oferuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług realizowanych przez firmę można wymienić rozrysowywanie projektów, budowanie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwisowanie. Również przebudowujemy uszkodzone drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Oferujemy również już przygotowane rozwiązania od polskich i zagranicznych producentów. Oferowane przez nas oczyszczalnie ścieków są dostosowane do zamontowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, przeprowadzamy nawet problematyczne inwestycje.

Separatory węglowodorów

Możemy także polecić naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w punktach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Gwarantujemy separatory w atrakcyjnych cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie ścieków

Przepompownie ścieków umożliwiają odprowadzenie nieczystości z terenów, gdzie z różnych powodów jest to utrudnione. Przepompownie do ścieków Bamar Tech cechuje najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym pracują one bezobsługowo. Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Z chęcią pomożemy dokonać najlepszego wyboru. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Łagowa

Zbiorniki na wodę deszczową

Zachęcamy do zgłębienia oferty zbiorników na wodę opadową. Prezentujemy zbiorniki na deszczówkę domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne. Modny wygląd sprawia, że stanowią one jednocześnie produkty praktyczne i ozdobne. Nasze zbiorniki na wodę deszczową posiadają rozmaite pojemności.

Zbiorniki poliestrowe

Inną kategorią produktów Bamar Tech są zbiorniki na szambo, polietylenowe, betonowe, poliestrowe. Wśród nich klienci znajdą standardowe rozwiązania, z których korzystają właściciele prywatnych posesji, jak i zbiorniki o pojemności kilkudziesięciu tysięcy litrów przeznaczone do użytku przy zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb