Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Gostyń

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech są kompleksowe działania, których zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Wykonujemy plany oczyszczalni, ale również oferujemy ich montaż, serwisowanie i przebudowę. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach wypoczynkowo-rekreacyjnych oraz innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech może zaoferować swym klientom nowoczesne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania proste w obsłudze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zbudować przydomowe oczyszczalnie ścieków na problematycznych podłożach i przestrzeniach.

Separatory węglowodorów

Bogata oferta Bamar Tech obejmuje również separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być odprowadzone do kanalizacji ściekowej. W asortymencie posiadamy separatory węglowodorów (ścieków przemysłowych, smarów, olejów), tłuszczu (polecane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do odseparowania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są dopełnianie innego typu instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Możemy zaoferować fachowe doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w części pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Gostynia

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich przeznaczeniem jest gromadzenie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci obejrzą zbiorniki na wodę deszczową w różnych opcjach.

Zbiorniki betonowe

Nie zapominamy także o właścicielach posesji lub przedsiębiorstw zainteresowanych standardowymi rozwiązaniami. Oferujemy zbiorniki na szambo o różnych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Zakupione zbiorniki przywozimy na miejsce montażu naszym samochodem. Gwarantujemy ich szczelność oraz bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb