Biologiczna oczyszczalnia ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu i dystrybucji różnorodnych oczyszczalni ścieków. Główną specjalizacją firmy jest produkcja nowoczesnych, biologicznych oczyszczalni przydomowych. Biologiczne oczyszczanie ścieków to znakomita recepta na efektywne i przyjazne dla środowiska naturalnego wypłukiwanie zanieczyszczeń, a także przepis na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją. Bamar Tech przedstawia szeroką ofertę urządzeń. W asortymencie znajduje się zarówno duże szambo biologiczne, jak i mała bio oczyszczalnia.

Oczyszczalnia biologiczna – wiele zalet, czyli co sprawia, że warto z niej skorzystać


Dowolnie wybrana biologiczna oczyszczalnia ścieków, która jest tworzona przez Bamar Tech, to zapewnienie o najwyższych standardach jakościowych. Innowacyjne projekty stosują się do najnowszych trendów w zakresie bezpiecznego oczyszczania ścieków. Ponadto urządzenia posiadają przemyślaną i wytrzymałą konstrukcję. Duże doświadczenie specjalistów dało możliwość produkowania z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Każda bio oczyszczalnia składa się z najwyższej klasy, solidnych części, co zapewnia urządzeniom długą żywotność.

Ważną zaletą jest to, że szambo biologiczne pracuje w całkowicie zautomatyzowany sposób, który gwarantuje niskie zużycie energii, a to z kolei ma dobroczynny wpływ na minimalizację kosztów eksploatacji. Ponadto wykorzystana została japońska dmuchawa, która jest także elektooszczędna. Biologiczne oczyszczanie ścieków jest więc bardzo przyjazna dla środowiska. Następną zaletą, którą posiada wszelka bez wyjątku bio oczyszczalnia, jest jej stosunkowo niewielki rozmiar. Kompatybilne i efektywne urządzenie ma więc małe zapotrzebowanie na miejsce. Dodatkowym plusem jest również to, że daje się ją osadzić dość głęboko w ziemi. Pozwala to na zmieszczenie jej pod powierzchnią różnego rodzaju przydomowego ogródka. Ponadto biologiczna oczyszczalnia ścieków Bio Solid oraz Bio Solid Multi może pracować we wszystkich warunkach wodno-gruntowych!

W każdej bio oczyszczalni od Bamar Tech użyte są reaktory biologiczne połączone ze sobą szeregowo. Ma to zapewnić przede wszystkim stabilizację procesu oczyszczania. Biologiczne oczyszczanie ścieków przy użyciu urządzeń produkowanych przez Bamar Tech spełnia normy i standardy takie jak PN-EN 12566-3:2005+A2:2013, czy EN – 12566-7.
Kolejną zaletą, którą posiada biologiczna oczyszczalnia ścieków, jest odzyskanie oczyszczonej wody, którą można jeszcze raz wykorzystać, np. do nawadniania roślinności w ogrodzie. Z kolei wywozu osadów dokonuje się tylko raz do roku.
Bamar Tech daje na swoje produkty aż 15 lat gwarancji! W trackie tego czasu można skorzystać z profesjonalnego serwisu oraz napraw, aby wszystko działało w najlepszym porządku.

Oczyszczalnia biologiczna dostosowana do potrzeb gospodarstwa domowego

Bamar Tech do każdego ze swoich klientów pochodzi w indywidualny sposób oferując elastyczne rozwiązania. Doradcy z firmy, którzy są ekspertami, pomagają oraz udzielają porad na każdym etapie zamawiania. Pozwala to dostosować projekt do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości danego domostwa. Profesjonalny zespół bardzo dobrze zna warunki wodno-gruntowa w różnych polskich lokalizacjach. Dzięki temu każda zmontowana oraz osadzona biologiczna oczyszczalnia ścieków funkcjonuje w odpowiedni i wydajny sposób, a przy tym zachowuje swoją długoterminową wytrzymałość.
W asortymencie przedsiębiorstwa Bamar Tech jest mała bio oczyszczalnia, która będzie doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich gospodarstwach domowych, a także większe szambo biologiczne, które przeznaczone jest do użytkowania w średnich i dużych domach, zamieszkałych przez większą ilość osób. Oferowane urządzenia mają więc elastyczność pozwalającą na dostosowywanie ich do potrzeb.

Biologiczne oczyszczanie ścieków jest bezpiecznym dla środowiska sposobem pozbycia się zanieczyszczeń, gdy nie ma możliwości podłączenia się do publicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków – profesjonalny montaż

Bamar Tech to przedsiębiorstwo, nie tylko zajmujące się produkowaniem i dystrybucjom urządzeń oczyszczających wodę ściekową, ale w ofercie znajduje się również szybki i profesjonalny montaż. Firmowy zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w trakcie codziennej pracy na rzecz klientów, a także bogatą wiedzą. Umiejętności te pozwalają sprawić, że biologiczna oczyszczalnia ścieków będzie prawidłowo i w optymalnym miejscu osadzona. Dzięki temu będzie ona pracowała we właściwy, efektywny sposób. Dodatkowo eksperci zajmą się także odpowiednią instalacją wszystkich wodno-kanalizacyjnych komponentów. Klienci mogą być spokojni! Każde działanie zostanie zrobione w fachowy sposób. Z kolei termin realizacji całego montażu będzie bardzo szybki. Przedsiębiorstwo zapewnia korzystne ceny, które w stosunku do wysokich standardów oferowanych usług wypadają zawsze bardzo atrakcyjnie.

Montaż biologicznej oczyszczalni ścieków

Bio oczyszczalnia – skuteczny serwis i szybkie naprawy

Firma Bamar Tech zajmuje się produkowaniem oczyszczalni biologicznych, co sprawia, że pracownicy bardzo dokładnie i szczegółowo znają wszystkie dane techniczne oraz budowę oczyszczalni. Dzięki temu mogą zaoferować najwyższej jakości usługę, na którą składają się skuteczny serwis urządzeń oraz naprawa. Profesjonalna obsługa zapewnia, że biologiczna oczyszczalnia ścieków zostanie odpowiednio zabezpieczona, a wszystkie komponenty zakonserwowane, tak żeby urządzenie długoterminowo działało bez zarzutów.

Dodatkowo w Bamar Tech można liczyć także na naprawy, jeśli jakieś szambo biologiczne ulegnie awarii z przyczyn mechanicznych. Specjaliści wiedzą co zrobić, aby bio oczyszczalnia znowu działała tak sprawnie, jak dawniej!
Biologiczna oczyszczalnia ścieków z której można korzystać w aglomeracji

Bamar Tech posiada w asortymencie oczyszczalnię Bio Solid MULTI. Urządzenie to może być użytkowane w aglomeracjach miejskich. Oczyszczalnia biologiczna którą można stosować w miastach, jest trudno dostępna na rynku. Właśnie dlatego ta oferta jest bardzo atrakcyjna. Bamar Tech przedstawia zatem kompleksowe rozwiązania, które są przeznaczone zarówno dla mieszkańców wsi i małych miasteczek, jak i ludzi mieszkających w większych ośrodkach miejskich. Jest tak dzięki temu, że szamba biologiczne są bardzo bezpieczne i nie oddziałują niekorzystnie na otoczenie naturalne oraz miejskie.
Oczyszczalnia biologiczna Bio Solid MULTI jest przebadana przez specjalne laboratorium pod względem skuteczności zapewniania bezpieczeństwa. Podczas procesu oczyszczania zostają wykorzystane substancje chemiczne i środki, takie jak siarczan żelaza, koagulatan, czy Pix, Dzięki temu oczyszczona woda ściekowa spełnia najwyższe normy, które są ustalone dla aglomeracji miejskich. Biologiczne oczyszczanie ścieków przy użyciu tego urządzenia osiąga zarówno podstawowe parametry, takie jak Bzt5, czy ChzT, jak i bardzo efektywnie redukuje fosfor i azot. Wszystko to brzmi na skomplikowane, jednak w praktyce uzupełnianie koagulatanu jest bardzo proste i bez problemu każdy sobie z tym poradzi.
Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Bamar Tech!

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb