Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Jelenia Góra

Serwis oczyszczalni ścieków

Projekt, montaż, serwis oraz modernizacja instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to najważniejszy zakres działalności firmy Bamar Tech. Oferujemy kompleksowy pakiet usług, z których korzystają właściciele domów jednorodzinnych, a także wspólnoty mieszkaniowe, budynki wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych budynków niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to nowoczesne technologie o rozbudowanej elektronice. Możemy również zaoferować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na intuicyjnych rozwiązaniach. Wykonujemy nasze projekty także na podmokłych i problematycznych miejscach.

Osadniki

Bamar Tech to firma, która podchodzi wszechstronnie do aspektu odprowadzania ścieków. Właśnie dlatego w asortymencie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju rozwiązania są niezbędne dla podmiotów gastronomicznych lub zakładów produkcji przemysłowej. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz montaż dla każdego rodzaju podmiotu.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są innowacyjne przepompownie do ścieków. Pracownicy firmy zapewniają specjalistyczne doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą dopasowane do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono we wszystkie niezbędne części zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Jeleniej Góry

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W ofercie Bamar Tech znajdują się również różne pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaoferować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji cechuje się estetycznym i ciekawym designem.

Zbiorniki poliestrowe

Kolejną kategorią z asortymentu firmy są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty dostosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb