Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Rydzyna

Montaż oczyszczalni ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się wszechstronną realizacją tego typu instalacji. Naszą ofertę kierujemy do posiadaczy domów jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowo-rekreacyjnych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków osiedlowe, biologiczne, drenażowe. Prezentujemy urządzenia innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy samosterujące dla większych instalacji oraz dużo tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich gwarantuje, że odprowadzone do gruntu ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy też na terenach podmokłych oraz trudno przepuszczalnych.

Separatory węglowodorów

Szeroka oferta Bamar Tech zawiera również separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być wprowadzone do kanalizacji ściekowej. W ofercie posiadamy separatory węglowodorów (olejów, smarów, ścieków przemysłowych), tłuszczu (rekomendowane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do odseparowania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są dopełnianie dodatkowymi instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Oferujemy specjalistyczne doradztwo przy zakupie najlepszych rozwiązań, dostosowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w części pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Rydzyny

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o różnych parametrach, pojemnościach i w rozbudowanej gamie wzorniczej.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o typowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich większe odpowiedniki o pojemności nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb