Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Chodzież

Montaż oczyszczalni ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech są kompleksowe prace, których zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Przygotowujemy projekty oczyszczalni, ale także proponujemy ich montowanie, serwisowanie oraz przebudowę. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowo-rekreacyjnych oraz innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech oferuje swym klientom zaawansowane pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania intuicyjne w obsłudze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zbudować przydomowe oczyszczalnie ścieków na wymagających działkach i przestrzeniach.

Separatory węglowodorów

Szeroka oferta Bamar Tech zawiera także separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być odprowadzone do kanalizacji ściekowej. W asortymencie znalazły się separatory węglowodorów (olejów, smarów, ścieków przemysłowych), tłuszczu (polecane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do odseparowania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie do ścieków

Jeśli interesują Państwa przepompownie do ścieków również powinniście poznać ofertę firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, proste przepompownie ścieków, jak i nowoczesne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie ścieki, wody opadowe i podobne media trzeba odprowadzić na znaczną odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie  Chodzieży

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o zróżnicowanych parametrach, pojemnościach i w szerokiej gamie wzorniczej.

Zbiorniki na szambo

Oferta produktowa Bamar Tech obejmuje również zbiorniki na szambo. Także w tej kategorii prezentujemy klientom bogaty wybór. Przedstawiamy zbiorniki betonowe, polietylenowe, poliestrowe o pojemności nawet 30 000 l. Wielkogabarytowe zbiorniki dostarczamy do klienta naszym konwojem oraz realizujemy montaż.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb