Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Szprotawa

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług i projektujemy m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, osiedlowe, biologiczne). W zakresie oferty naszej firmy wlicza się także ich montowanie, serwis oraz przebudowywanie. Ostatnia ze wspomnianych usług odnosi się do modernizacji oczyszczalni drenażowych na biologiczne. W Bamar Tech możemy zaoferować również już przygotowane przydomowe oczyszczalnie ścieków od rodzimych i europejskich producentów. Są one dostosowane do stosowania przy prywatnych posesjach, domach jednorodzinnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach, m.in. zakładach przemysłowych. W zależności od miejsca, w którym ma zostać zbudowana oczyszczalnia, stosowane są odpowiednie rozwiązania. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać problematyczne projekty.

Separatory węglowodorów

Możemy również polecić naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w miejscach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Oferujemy separatory w niskich cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie ścieków

W katalogu produktów Bamar Tech zainteresowani odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o przeróżnych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale kwalifikuje się do podlewania zieleni. Dzięki tym produktom jej magazynowanie będzie ułatwione.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Szprotawy

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o różnych parametrach, pojemnościach i w bogatej ofercie wzorniczej.

Zbiorniki poliestrowe

Kolejną kategorią z asortymentu firmy są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb