Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Szprotawa

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług i projektujemy m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, osiedlowe, biologiczne). W zakresie oferty naszej firmy wlicza się także ich montowanie, serwis oraz przebudowywanie. Ostatnia ze wspomnianych usług odnosi się do modernizacji oczyszczalni drenażowych na biologiczne. W Bamar Tech możemy zaoferować również już przygotowane przydomowe oczyszczalnie ścieków od rodzimych i europejskich producentów. Są one dostosowane do stosowania przy prywatnych posesjach, domach jednorodzinnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach, m.in. zakładach przemysłowych. W zależności od miejsca, w którym ma zostać zbudowana oczyszczalnia, stosowane są odpowiednie rozwiązania. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać problematyczne projekty.

Separatory węglowodorów

Możemy również polecić naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w miejscach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Oferujemy separatory w niskich cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie ścieków

W katalogu produktów Bamar Tech zainteresowani odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o przeróżnych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale kwalifikuje się do podlewania zieleni. Dzięki tym produktom jej magazynowanie będzie ułatwione.

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o różnych parametrach, pojemnościach i w bogatej ofercie wzorniczej.

Zbiorniki poliestrowe

Kolejną kategorią z asortymentu firmy są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb