Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Przemków

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Wykonanie projektu, montaż, serwis oraz zmiana instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to podstawowy zakres działalności firmy Bamar Tech. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług, z których korzystają właściciele prywatnych posesji, a także wspólnoty mieszkaniowe, budynki wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to innowacyjne technologie o zaawansowanej elektronice. Możemy także zaproponować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na intuicyjnych rozwiązaniach. Wykonujemy nasze projekty także na wilgotnych i problematycznych miejscach.

Separatory węglowodorów

Bamar Tech to przedsiębiorstwo, które podchodzi wszechstronnie do tematu odprowadzania ścieków. Właśnie dlatego w ofercie odnajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju rozwiązania są konieczne w przypadku podmiotów gastronomicznych lub zakładów przemysłowych. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo oraz usługę montażu dla każdego rodzaju podmiotu.

Przepompownie

Przepompownie do ścieków polecane są dla tego typu miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, chociażby z uwagi na niekorzystne ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje wyposażone są w stuprocentowo samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech cechują się niezawodnością i niską ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Przemkowa

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Zapraszamy do poznania oferty zbiorników na wodę opadową. Prezentujemy zbiorniki na deszczówkę domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne. Modny wygląd sprawia, że stanowią one dwa w jednym, czyli rzeczy praktyczne i ozdobne. Nasze zbiorniki na wodę deszczową mają rozmaite pojemności.

Zbiorniki betonowe

Nie zapominamy także o klientach interesujących się standardowymi rozwiązaniami. Mamy w ofercie zbiorniki na szambo o zróżnicowanych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Wybrane zbiorniki dostarczamy na miejsce inwestycji naszym pojazdem. Zapewniamy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb