Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Suchy Las

Montaż oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od kilkunastu lat oferuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług przeprowadzanych przez firmę można wymienić przygotowywanie projektów, wznoszenie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwisowanie. Również przebudowujemy niefunkcjonujące drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Możemy zaproponować także już przygotowane rozwiązania od polskich i zagranicznych producentów. Proponowane przez nas oczyszczalnie ścieków są przeznaczone do użytku na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, realizujemy nawet problematyczne inwestycje.

Separatory tłuszczu

Nasza firma może również zaproponować klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Tego typu urządzenia proponujemy w opcji z osadnikami i bez. Realizujemy ich montaż w miejscach, gdzie są niezbędne do prawidłowego działania oczyszczalni. Zapewniamy krótkie terminy wykonania zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Przepompownie ścieków

Kompleksowe rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełnione o przepompownie do ścieków. Dzięki sporemu doświadczeniu, możemy zagwarantować fachowe doradztwo przy wyborze dopasowanych do potrzeb klientów technologii. Przepompownie ścieków oznaczone naszą marką, to wysokiej jakości rozwiązania.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Suchego Lasu

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich przeznaczeniem jest zbieranie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową w różnych wariantach.

Zbiorniki poliestrowe

Inną kategorią produktów Bamar Tech są zbiorniki na szambo, polietylenowe, betonowe, poliestrowe. Wśród nich klienci znajdą standardowe rozwiązania, z których korzystają właściciele domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności kilkudziesięciu tysięcy litrów dostosowane do użytku przy zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb