Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Rawicz

Serwis oczyszczalni ścieków

zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty dostosowane do użytku przy przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług realizowanych przez przedsiębiorstwo można wymienić przygotowywanie projektów, budowanie systemów oczyszczania, a także montaż i serwis. Również modernizujemy niedziałające drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Możemy zaoferować także gotowe rozwiązania od krajowych i zagranicznych producentów. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków są dostosowane do zamontowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, wykonujemy nawet problematyczne inwestycje.

Separatory węglowodorów

Firma Bamar Tech oferuje również separatory węglowodorów i separatory tłuszczu w wersji z osadnikami lub bez. Montaż tego typu części przeprowadzamy w oczyszczalniach, gdzie ich użycie jest wymagane do ich odpowiedniego i niezawodnego funkcjonowania.

Przepompownie

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są nowoczesne przepompownie do ścieków. Pracownicy firmy zapewniają fachowe doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą dopasowane do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech zostały wyposażone we wszystkie niezbędne części zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Rawicza

Zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody opadowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające zróżnicowaną pojemność oraz bogaty wybór w zakresie wzorów zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki polietylenowe

Szeroką ofertę Bamar Tech uzupełniają obszerne zbiorniki do magazynowania ścieków, szamba betonowe, poliestrowe, polietylenowe do użytku przemysłowego (nawet do 30 000 litrów) i przy prywatnych posesjach. Realizujemy ich transport oraz fachowy montaż. Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb