Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Trzebnica

Montaż oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od kilkunastu lat proponuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług realizowanych przez firmę można wymienić wykonywanie projektów, tworzenie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwisowanie. Również modernizujemy niesprawne drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Możemy zaproponować także już przygotowane rozwiązania od rodzimych i zagranicznych producentów. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków są dostosowane do zamontowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, przeprowadzamy nawet problematyczne inwestycje.

Osadniki

W szerokiej ofercie Bamar Tech kluczowe miejsce zajmują separatory tłuszczu oraz separatory węglowodorów. Stanowią one niezbędny segment instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach usługowych oraz zakładach zajmujących się przemysłem. Do oddzielania zawiesin mineralnych montujemy z kolei osadniki. Wszystkie przedstawione produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie

Przepompownie do ścieków polecane są dla tego rodzaju miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, przykładowo z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje wyposażone są w stuprocentowo samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków zrealizowane przez Bamar Tech cechują się niezawodnością i niską ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Trzebnicy

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do gromadzenia wody opadowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające różną pojemność oraz duży wybór w zakresie wzornictwa zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki na szambo

Inną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich dostępne są modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o typowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich większe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb