Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Kożuchów

Montaż oczyszczalni ścieków

Wykonanie projektu, montaż, serwis oraz modernizacja instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to podstawowy zakres prac firmy Bamar Tech. Gwarantujemy kompleksowy zestaw usług, z których korzystają właściciele domów, a także wspólnoty mieszkaniowe, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to nowoczesne technologie o rozbudowanej elektronice. Możemy także zaoferować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na łatwych w obsłudze rozwiązaniach. Wykonujemy nasze projekty także na podmokłych i problematycznych terenach.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo proponuje swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wersji z osadnikami lub bez. Proponujemy je w opcji z montażem i w niskich cenach. Tego typu urządzenia są stosowane w miejscach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków rekomendowane są dla tego rodzaju miejsc, gdzie konieczne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, np. z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Innowacyjne instalacje wyposażone są w całkowicie samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech cechują się sprawnością i rozsądną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Kożuchowa

Zbiorniki na deszczówkę

W ofercie Bamar Tech zainteresowani odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o przeróżnych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda opadowa doskonale nadaje się do podlewania roślin. Dzięki tym artykułom jej magazynowanie będzie prostsze.

Zbiorniki na szambo

Następną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są standardowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli domów jednorodzinnych, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. przedsiębiorstw przemysłowych. Ostatnie ze wspomnianych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb