Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Jawor

Montaż oczyszczalni ścieków

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług i projektujemy m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, osiedlowe, biologiczne). W zakres oferty naszego przedsiębiorstwa zalicza się także ich montaż, serwis oraz przebudowywanie. Ostatnia z wymienionych usług dotyczy modernizacji oczyszczalni drenażowych na biologiczne. W Bamar Tech proponujemy także gotowe przydomowe oczyszczalnie ścieków od krajowych i zagranicznych producentów. Są one przeznaczone do użytku przy prywatnych posesjach, domach jednorodzinnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach, m.in. zakładach przemysłowych. W zależności od miejsca, w którym ma zostać zbudowana oczyszczalnia, stosowane są odpowiednio dopasowane rozwiązania. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, możemy wykonać trudne projekty.

Separatory węglowodorów

Działalność firmy obejmuje produkcję innowacyjnych separatorów i osadników wykorzystywanych w zakładach przemysłowych oraz punktach usługowych. Zaawansowane technologicznie separatory węglowodorów Bamar Tech, separatory tłuszczu oraz osadniki oferujemy w atrakcyjnych cenach wraz z montażem.

Przepompownie do ścieków

Kompleksowe rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełnione o przepompownie do ścieków. Dzięki dużemu doświadczeniu, możemy zapewnić kompetentne doradztwo przy wyborze najlepszych technologii. Przepompownie ścieków oznaczone marką Bamar Tech, to wysokiej jakości rozwiązania. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Jawora

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę (ogrodowe, domowe) dostosowane do gromadzenia oraz użycia wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o wielu gabarytach i pojemnościach. Wśród nich znajdują się modele dekoracyjne.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o standardowych gabarytach proponowane właścicielom prywatnych posesji oraz ogromne zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do użytku przemysłowego. Chętnie pomożemy wybrać optymalny zbiornik dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb