Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Kostrzyn nad Odrą

Serwis oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od kilkunastu lat oferuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług realizowanych przez firmę można wymienić przygotowywanie projektów, wznoszenie systemów oczyszczania, a także montaż i serwis. Również przebudowujemy niesprawne drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Proponujemy także gotowe rozwiązania od krajowych i zagranicznych producentów. Oferowane przez nas oczyszczalnie ścieków są dostosowane do użytku na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, wykonujemy nawet najtrudniejsze inwestycje.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo może zaproponować swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wersji z osadnikami lub bez. Proponujemy je w opcji z montażem i w niskich cenach. Tego typu urządzenia są stosowane w miejscach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełniane innego typu instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Proponujemy specjalistyczne doradztwo przy zakupie optymalnych rozwiązań, dostosowanych do ukształtowania terenu czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w podzespoły pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie   Kostrzyna nad Odrą

Zbiorniki na deszczówkę

Polecamy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody opadowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające różną pojemność oraz szeroki wybór w zakresie wzornictwa zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki na szambo

Inną kategorią produktów Bamar Tech są zbiorniki na szambo, polietylenowe, betonowe, poliestrowe. Wśród nich klienci znajdą standardowe rozwiązania, z których korzystają właściciele prywatnych posesji, jak i zbiorniki o pojemności kilkudziesięciu tysięcy litrów przeznaczone do użytku przy zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb