Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Czempiń

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Wykonanie projektu, montaż, serwis oraz modernizacja instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to podstawowy zakres prac firmy Bamar Tech. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług, z których korzystają właściciele prywatnych posesji, a także wspólnoty mieszkaniowe, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to innowacyjne systemy o rozbudowanej elektronice. Możemy także zaoferować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na łatwych w obsłudze rozwiązaniach. Wykonujemy nasze projekty także na mokrych i problematycznych miejscach.

Separatory tłuszczu

Działanie firmy sprowadza się również do wytwarzania separatorów i osadników, które mają zastosowanie w obiektach gastronomicznych np. restauracjach i punktach usługowych. Nasza firma oferuje separatory tłuszczu i separatory węglowodorów w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Jeśli interesują Państwa przepompownie do ścieków także powinniście poznać usługi firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, proste przepompownie ścieków, jak i innowacyjne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie ścieki, deszczówka i inne media należy odprowadzić na większą odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Czempina

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na wodę deszczową. Oferujemy modele ogrodowe oraz domowe o zróżnicowanym wyglądzie i pojemności. Zbiorniki na deszczówkę Bamar Tech powstają z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich znajdują się takie, które do złudzenia imitują drewno lub kamień.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o standardowych wymiarach polecane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do zastosowań przy różnego rodzaju zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb