Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Krzyż Wielkopolski

Montaż oczyszczalni ścieków

Projekt, montaż, serwis oraz modernizacja instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to główny zakres działalności firmy Bamar Tech. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług, z których mogą skorzystać właściciele domów, a także wspólnoty mieszkaniowe, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to innowacyjne rozwiązania o rozbudowanej elektronice. Możemy również zaproponować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na łatwych w obsłudze rozwiązaniach. Wykonujemy nasze projekty także na wilgotnych i problematycznych miejscach.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo może zaproponować swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wariancie z osadnikami lub bez. Proponujemy je w opcji z montażem i w niskich cenach. Tego typu urządzenia są wykorzystywane w punktach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie do ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są dopełnianie innego typu instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Możemy zaoferować specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w części pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie.

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

W ofercie Bamar Tech znalazły się również odmienne pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaproponować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji cechuje się estetycznym i przyciągającym wzrok designem. 


Montaż pojemników na deszczówkę w Krzyżu Wielkopolskim

Zbiorniki betonowe

Inną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o typowych pojemnościach proponowane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do zastosowań przy różnego typu zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb