Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Pobiedziska

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Od wielu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy także ich montaż, serwis oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy naszym klientom zaoferować już przygotowane i sprawdzone rozwiązania wykonane przez cenionych wśród konsumentów polskich oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków mają zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz obiektach przemysłowych. Wykorzystując w naszej pracy bogate doświadczenie i fachową wiedzę, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Podejmujemy się budowy oczyszczalni na problematycznych terenach.

Osadniki

Firma Bamar Tech oferuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch wariantach, z osadnikami lub bez. Wykonujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są niezbędne do ich prawidłowego działania. Wszystko to w dogodnych terminach i atrakcyjnych cenach.

Przepompownie

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z fachowego doradztwa. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą pracować w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Pobiedzisk

Zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na wodę deszczową (domowe i ogrodowe) przeznaczone do gromadzenia wody opadowej. Katalog produktów Bamar Tech prezentuje zróżnicowane zbiorniki na deszczówkę pod względem pojemności, wymiarów i materiałów, z jakich zostały wykonane.

Zbiorniki na szambo

Kolejną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty dostosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb