Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Kościan

Montaż oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od wielu lat proponuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług świadczonych przez przedsiębiorstwo można wymienić rozrysowywanie projektów, budowanie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwis. Również modernizujemy uszkodzone drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Oferujemy również już przygotowane rozwiązania od krajowych i zagranicznych producentów. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków są dostosowane do użytku na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wykonujemy nawet problematyczne inwestycje.

Osadniki

Przedsiębiorstwo Bamar Tech oferuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch wariantach, z osadnikami lub bez. Wykonujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są wymagane do ich prawidłowego funkcjonowania. Wszystko to w dogodnych terminach i atrakcyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Jeśli interesują Państwa przepompownie do ścieków również powinniście poznać asortyment firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, standardowe przepompownie ścieków, jak i nowoczesne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one przeznaczenie tam, gdzie ścieki, wody deszczowe i podobne media muszą być odprowadzone na większą odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Kościana

Zbiorniki na deszczówkę

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich zadaniem jest zbieranie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci obejrzą zbiorniki na wodę deszczową w zróżnicowanych wariantach.

Zbiorniki na szambo

Bogatą ofertę Bamar Tech uzupełniają obszerne zbiorniki do gromadzenia ścieków, szamba betonowe, poliestrowe, polietylenowe do użytku przemysłowego (nawet do 30 000 litrów) i przy prywatnych budynkach. Realizujemy ich dowóz oraz profesjonalny montaż. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem firmy Bamar Tech.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb