Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Wolsztyn

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się całościową realizacją tego rodzaju instalacji. Nasze usługi kierujemy do właścicieli posesji jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków osiedlowe, drenażowe, biologiczne. Prezentujemy systemy nowoczesne, wyposażone w intuicyjne systemy bezobsługowe dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz sporo tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich gwarantuje, że odprowadzone do gruntu ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy także na terenach podmokłych i trudno przepuszczalnych.

Separatory tłuszczu

Kompleksowa oferta Bamar Tech obejmuje również separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być wprowadzone do kanalizacji ściekowej. W ofercie posiadamy separatory węglowodorów (smarów, ścieków przemysłowych, olejów), tłuszczu (polecane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do oddzielania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków polecane są dla takich miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, przykładowo z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Innowacyjne instalacje posiadają w stuprocentowo samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech cechują się bezawaryjnością i atrakcyjną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Wolsztyna

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W ofercie Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o najróżniejszych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale kwalifikuje się do podlewania roślin. Dzięki tym produktom jej magazynowanie będzie ułatwione.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o typowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich wielkogabarytowe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb