Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Legnica

Serwis oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od kilkunastu lat proponuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług przeprowadzanych przez przedsiębiorstwo można wymienić wykonywanie projektów, budowanie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwis. Również przebudowujemy niefunkcjonujące drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Proponujemy również już przygotowane rozwiązania od polskich i zagranicznych producentów. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków są dostosowane do użytkowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, wykonujemy nawet najtrudniejsze inwestycje.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo może zaproponować swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wariancie z osadnikami lub bez. Proponujemy je w opcji z montażem i w niskich cenach. Tego typu urządzenia są wykorzystywane w miejscach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie ścieków

Jeśli interesują Was przepompownie do ścieków także powinniście poznać usługi firmy Bamar Tech. Posiadamy zarówno tanie, proste przepompownie ścieków, jak i innowacyjne, samosterujące urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie ścieki, wody deszczowe i inne media trzeba odprowadzić na większą odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Legnicy

Zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę (ogrodowe, domowe) dostosowane do zbierania i wykorzystania wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci zobaczą zbiorniki na wodę deszczową o wielu rozmiarach i pojemnościach. Wśród nich znajdują się modele dekoracyjne.

Zbiorniki poliestrowe

Oddzielną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o standardowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich wielkogabarytowe odpowiedniki o pojemności nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb