Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Międzychód

Serwis oczyszczalni ścieków

Projekt, montaż, serwis oraz modernizacja instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to główny zakres prac firmy Bamar Tech. Oferujemy kompleksowy pakiet usług, z których mogą skorzystać właściciele domów, a także wspólnoty mieszkaniowe, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych budynków niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to nowoczesne instalacje o zaawansowanej elektronice. Możemy również zaproponować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na łatwych w obsłudze patentach. Wykonujemy nasze projekty także na rozmokłych i trudno dostępnych miejscach.

Separatory węglowodorów

Szeroka oferta Bamar Tech zawiera również separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być wprowadzone do kanalizacji ściekowej. W ofercie posiadamy separatory węglowodorów (smarów, olejów, ścieków przemysłowych), tłuszczu (polecane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do odseparowania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą działać w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Międzychodu

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Przepompownie do ścieków polecane są dla takich miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, przykładowo z uwagi na niekorzystne ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje wyposażone są w stuprocentowo zautomatyzowany system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech wyróżniają się niezawodnością i atrakcyjną ceną.

Zbiorniki poliestrowe

Nie zapominamy także o właścicielach posesji lub przedsiębiorstw interesujących się tańszymi rozwiązaniami. Dystrybuujemy zbiorniki na szambo o rozmaitych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Wybrane zbiorniki dostarczamy na miejsce montażu naszym pojazdem. Zapewniamy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb