Montaż oczyszczalni ścieków w woj. lubuskim

Serwis oczyszczalni ścieków

Firma Bamar Tech od kilkunastu lat proponuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług świadczonych przez firmę można wymienić rozrysowywanie projektów, budowanie systemów oczyszczania, a także montaż i serwis. Również modernizujemy niesprawne drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Oferujemy również już przygotowane rozwiązania od polskich i zagranicznych producentów. Oferowane przez nas oczyszczalnie ścieków są dostosowane do zamontowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, wykonujemy nawet najtrudniejsze inwestycje.

Osadniki

Bamar Tech to przedsiębiorstwo, które podchodzi kompleksowo do aspektu odprowadzania nieczystości. Właśnie dlatego w ofercie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju urządzenia są niezbędne w przypadku podmiotów gastronomicznych lub zakładów produkcji przemysłowej. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo oraz montaż dla każdego typu podmiotu.

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków polecane są dla tego typu miejsc, gdzie potrzebne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, chociażby z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje wyposażone są w stuprocentowo zautomatyzowany system sterowania. Przepompownie ścieków zrealizowane przez Bamar Tech wyróżniają się bezawaryjnością i niską ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Lubuskim

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do gromadzenia wody opadowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające różną pojemność oraz duży wybór w zakresie wzornictwa zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki betonowe

Oferta produktowa Bamar Tech obejmuje również zbiorniki na szambo. Również w tej kategorii prezentujemy klientom szeroki wybór. Polecamy zbiorniki betonowe, poliestrowe, polietylenowe których pojemność sięga nawet 30 000 l. Wielkogabarytowe zbiorniki przywozimy do klienta własnym konwojem oraz realizujemy montaż.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb