Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Szamotuły

Montaż oczyszczalni ścieków

Domeną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są szeroko rozumiane technologie dla środowiska, a w szczególności przydomowe oczyszczalnie ścieków. Prezentujemy ich zróżnicowane rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Wśród oferowanych usług klienci odnajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz adaptację istniejących rozwiązań. Kierujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również ośrodków wypoczynkowych, hoteli, pensjonatów oraz zarządców osiedli mieszkaniowych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków realizujemy tanio i kompetentnie. W zależności od potrzeb i przeznaczonego funduszu możemy zaoferować instalacje proste oraz bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie instalujemy także na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Separatory węglowodorów

Możemy również zaoferować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia mają zastosowanie m.in. w punktach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Gwarantujemy separatory w niskich cenach, również w opcji z montażem.

Przepompownie

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są innowacyjne przepompownie do ścieków. Pracownicy firmy gwarantują profesjonalne doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą dopasowane do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono we wszystkie konieczne części zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Szamotuł

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Jeśli interesują Was przepompownie do ścieków także powinniście poznać asortyment firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, nieskomplikowane w budowie przepompownie ścieków, jak i nowoczesne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie ścieki, deszczówka i inne media trzeba odprowadzić na większą odległość.

Zbiorniki na szambo

Inną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o typowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich większe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb