Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Leszno

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Najważniejszą specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech są przydomowe oczyszczalnie ścieków: drenażowe i biologiczne. W zakres oferty firmy wlicza się projektowanie, montowanie i serwisowanie tego typu instalacji. Możemy także zaoferować przebudowę oczyszczalni z drenażowej na biologiczną. Oferowane przez nas rozwiązania sprawdzają się przy budynkach jednorodzinnych. Dodatkowo możemy zaoferować osiedlowe oczyszczalnie ścieków. Nasze instalacje sprawdzą się również przy obiektach wypoczynkowych np. hotelach, pensjonatach, zajazdach, obiektach gastronomicznych np. restauracjach, a także zakładach przemysłowych. W oparciu o długoletnie doświadczenie możemy zrealizować nawet problematyczne projekty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne terminy realizacji zleceń.

Separatory tłuszczu

Kompleksowa oferta Bamar Tech zawiera także separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być wpuszczone do kanalizacji ściekowej. W ofercie znalazły się separatory węglowodorów (olejów, ścieków przemysłowych, smarów), tłuszczu (rekomendowane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do oddzielania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie ścieków. Klienci naszej firmy mają możliwość skorzystania z pomocy doradców przy wyborze optymalnych rozwiązań. Warto dodać, że przepompownie do ścieków oznaczone marką Bamar Tech mogą działać bezobsługowo.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Leszna

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Proponujemy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody deszczowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające zróżnicowaną pojemność oraz szeroki wybór w zakresie wzornictwa zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki poliestrowe

Następną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są typowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli prywatnych posesji, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. zakładów przemysłowych. Ostatnie z wymienionych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb