Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Wronki

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Domeną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są różnego rodzaju technologie dla środowiska, a przede wszystkim przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy ich zróżnicowane rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Wśród oferowanych usług klienci znajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz adaptację istniejących rozwiązań. Adresujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również ośrodków wypoczynkowych, hoteli, pensjonatów oraz zarządców osiedli. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy tanio i kompetentnie. W zależności od potrzeb oraz budżetu możemy zaproponować instalacje proste i bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie instalujemy również na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Separatory tłuszczu

Bamar Tech to firma, która podchodzi całościowo do kwestii odprowadzania nieczystości. Właśnie z tego powodu w ofercie odnajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju rozwiązania są konieczne w przypadku podmiotów gastronomicznych lub zakładów przemysłowych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz usługę montażu dla każdego typu podmiotu.

Przepompownie

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą pracować w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Wronek

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Zapraszamy do poznania naszego asortymentu produktów do zbierania wody opadowej. Polecamy dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) charakteryzujące się stylowym wzornictwem. Do wyboru są zbiorniki na wodę deszczową od różnych producentów, o większej i mniejszej pojemności.

Zbiorniki poliestrowe

Inną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb