Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Jarocin

Montaż oczyszczalni ścieków

Bamar Tech to firma zajmująca się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Oferuje klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków (biologiczne, drenażowe i osiedlowe), jakie cechują się wysoką jakością wykonania i bezawaryjnością. Oferujemy kompleksową realizację instalacji. Przygotowujemy projekt, podpowiadamy w wyborze odpowiedniego produktu z dostępnych propozycji polskich i zagranicznych producentów, przeprowadzamy montaż oraz konieczny serwis. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków wybierają klienci indywidualni, właściciele hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz deweloperzy mający w planach budowę osiedli na terenach niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej. Bogate doświadczenie pozwala nam zaproponować przydomowe oczyszczalnie także tam, gdzie podłoże jest trudno przepuszczalne.

Separatory węglowodorów

Działanie firmy sprowadza się również do produkcji separatorów i osadników, które znajdują zastosowanie w obiektach gastronomicznych np. restauracjach i punktach usługowych. Nasza firma oferuje separatory tłuszczu i separatory węglowodorów w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Kompleksowe rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełnione o przepompownie do ścieków. Dzięki sporemu doświadczeniu, możemy zapewnić kompetentne doradztwo przy wyborze najlepszych technologii. Przepompownie ścieków sygnowane naszą marką, to najwyższej jakości rozwiązania. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Jarocina

Zbiorniki na wodę deszczową

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów do magazynowania wody deszczowej. Polecamy ozdobne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) wyróżniające się estetycznym wzornictwem. Do wyboru mamy zbiorniki na wodę deszczową od wielu producentów, o mniejszej i większej pojemności.

Zbiorniki na szambo

Oddzielną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o standardowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich wielkogabarytowe odpowiedniki o pojemności nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb