Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Góra

Montaż oczyszczalni ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się wszechstronną realizacją tego typu instalacji. Nasze usługi kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Prezentujemy przydomowe oczyszczalne ścieków osiedlowe, biologiczne, drenażowe. Prezentujemy systemy innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy elektroniczne dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz sporo tańsze rozwiązania podstawowe. Każde z nich daje gwarancję, że odprowadzone do gruntu ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków możemy zamontować też na terenach podmokłych oraz trudno przepuszczalnych.

Osadniki

Bamar Tech to firma, która podchodzi kompleksowo do aspektu odprowadzania nieczystości. Właśnie z tego powodu w ofercie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju urządzenia są konieczne dla podmiotów gastronomicznych lub zakładów przemysłowych. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz usługę montażu dla każdego typu podmiotu.

Przepompownie do ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z fachowego doradztwa. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą pracować w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Góry

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na wodę deszczową. Mamy do zaoferowania modele ogrodowe oraz domowe o zróżnicowanym wyglądzie i pojemności. Zbiorniki na deszczówkę Bamar Tech zostają wytworzone z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich znajdują się takie, które do złudzenia przypominają drewno lub kamień.

Zbiorniki poliestrowe

Kolejną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są typowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli prywatnych posesji, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. zakładów przemysłowych. Ostatnie z wymienionych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb