Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Zgorzelec

Montaż oczyszczalni ścieków

Dziedziną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są szeroko rozumiane technologie dla środowiska, a głównie przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy ich różne rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Pośród oferowanych usług zainteresowani znajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz adaptację istniejących rozwiązań. Kierujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz zarządców osiedli mieszkaniowych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków realizujemy tanio i rzetelnie. W zależności od potrzeb oraz budżetu możemy zaproponować instalacje proste lub bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie wykonujemy także na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Osadniki

Bamar Tech to przedsiębiorstwo, które podchodzi całościowo do kwestii odprowadzania nieczystości. Właśnie dlatego w ofercie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju rozwiązania są niezbędne dla działalności gastronomicznych lub zakładów produkcji przemysłowej. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo oraz montaż dla każdego rodzaju podmiotu.

Przepompownie do ścieków

Jeśli interesują Państwa przepompownie do ścieków także powinniście poznać asortyment firmy Bamar Tech. Posiadamy zarówno tanie, standardowe przepompownie ścieków, jak i innowacyjne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one zastosowanie w tych miejscach, gdzie ścieki, wody deszczowe i podobne media należy odprowadzić na znaczną odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie  Zgorzelca

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W ofercie Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o rozmaitych pojemnościach i zastosowaniach. Mamy w ofercie zarówno dekoracyjne, domowe jak i ogrodowe zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale nadaje się do podlewania roślin. Dzięki tym artykułom jej magazynowanie będzie ułatwione.

Zbiorniki na szambo

Nie zapominamy także o właścicielach posesji lub przedsiębiorstw interesujących się standardowymi rozwiązaniami. Oferujemy zbiorniki na szambo o rozmaitych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Wybrane zbiorniki dostarczamy na miejsce montażu naszym transportem. Gwarantujemy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb