Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Gubin

Serwis oczyszczalni ścieków

Od kilkunastu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy także ich montaż, serwisowanie oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy klientom Bamar Tech zaoferować już przygotowane i sprawdzone rozwiązania wykonane przez cenionych wśród konsumentów polskich oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków mają zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz obiektach przemysłowych. Wykorzystując w naszych działaniach wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Podejmujemy się budowy oczyszczalni na problematycznych podłożach.

Separatory węglowodorów

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa sprowadza się również do wytwarzania separatorów i osadników, które znajdują zastosowanie w obiektach gastronomicznych np. restauracjach i punktach usługowych. Nasza firma oferuje separatory tłuszczu i separatory węglowodorów w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są innowacyjne przepompownie do ścieków. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalne doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą dopasowane do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech zostały wyposażone we wszelkie niezbędne części zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Gubina

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W ofercie Bamar Tech znajdują się także różne pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaproponować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji wyróżnia się eleganckim i interesującym designem.

Zbiorniki poliestrowe

Następną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są standardowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli prywatnych posesji, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. przedsiębiorstw przemysłowych. Ostatnie ze wspomnianych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb