Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Grodzisk Wielkopolski

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Od wielu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Możemy zaoferować także ich montaż, serwisowanie oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy naszym klientom zaproponować już przygotowane i sprawdzone rozwiązania wykonane przez uznanych wśród konsumentów polskich oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków znajdują zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz obiektach przemysłowych. Wykorzystując w naszych działaniach wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Podejmujemy się wykonania oczyszczalni na problematycznych gruntach.

Separatory tłuszczu

Bamar Tech to firma, która podchodzi wszechstronnie do aspektu odprowadzania ścieków. Właśnie dlatego w asortymencie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju urządzenia są niezbędne dla podmiotów gastronomicznych lub zakładów produkcji przemysłowej. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo oraz montaż dla każdego rodzaju podmiotu.

Przepompownie

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie ścieków. Klienci naszej firmy mogą skorzystać z pomocy doradców przy zakupie optymalnych rozwiązań. Należy wspomnieć, że przepompownie do ścieków sygnowane marką Bamar Tech mogą pracować bezobsługowo.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Grodziska Wielkopolskiego

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

W asortymencie Bamar Tech zainteresowani znajdą zbiorniki na wodę deszczową o różnych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa znakomicie nadaje się do podlewania zieleni. Dzięki tym artykułom jej magazynowanie będzie ułatwione.

Zbiorniki betonowe

Kolejną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty dostosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb