Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Krotoszyn

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się całościową realizacją tego typu instalacji. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli posesji jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, domów wypoczynkowych. Prezentujemy przydomowe oczyszczalne ścieków drenażowe, osiedlowe, biologiczne. Prezentujemy instalacje nowoczesne, wyposażone w intuicyjne systemy elektroniczne dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz o wiele tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich daje gwarancję, że odprowadzone do ziemi ścieki będą pozbawione zanieczyszczeń. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy także na terenach podmokłych i trudno przepuszczalnych.

Osadniki

Firma proponuje swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wersji z osadnikami lub bez. Proponujemy je w opcji z montażem i w atrakcyjnych cenach. Tego typu urządzenia są wykorzystywane w punktach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie ścieków

Przepompownie ścieków pozwalają odprowadzić nieczystości z lokalizacji, gdzie z wielu względów jest to trudne. Przepompownie do ścieków Bamar Tech wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym funkcjonują one bezobsługowo. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą techniczną. Z chęcią pomożemy dokonać najlepszego wyboru. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Krotoszyna

Zbiorniki na wodę deszczową

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich przeznaczeniem jest gromadzenie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową w różnych opcjach.

Zbiorniki polietylenowe

Kolejną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o standardowych wymiarach proponowane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do użytku przy różnego rodzaju zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb