Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Barlinek

Serwis oczyszczalni ścieków

Projekt, montaż, serwis oraz zmiana instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to podstawowy zakres prac firmy Bamar Tech. Gwarantujemy kompleksowy pakiet usług, z których mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych, a także wspólnoty mieszkaniowe, budynki wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to innowacyjne instalacje o zaawansowanej elektronice. Możemy również zaproponować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte na intuicyjnych patentach. Realizujemy nasze projekty także na podmokłych i trudno dostępnych miejscach.

Separatory tłuszczu

Jeśli interesują Państwa przepompownie do ścieków także powinniście poznać działalność firmy Bamar Tech. Posiadamy zarówno tanie, nieskomplikowane w budowie przepompownie ścieków, jak i nowoczesne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie ścieki, deszczówka i inne media trzeba odprowadzić na większą odległość.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z fachowego doradztwa. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą działać w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Barlinka

Zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o różnych parametrach, pojemnościach i w bogatej gamie wzorniczej.

Zbiorniki polietylenowe

Nie zapominamy także o osobach zainteresowanych tańszymi rozwiązaniami. Mamy w ofercie zbiorniki na szambo o rozmaitych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Wybrane zbiorniki dostarczamy na miejsce inwestycji własnym samochodem. Gwarantujemy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez długi czas.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb