Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Września

Montaż oczyszczalni ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech są kompleksowe usługi, których zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Wykonujemy plany instalacji, ale również oferujemy ich montowanie, serwisowanie i przebudowę. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowo-rekreacyjnych oraz innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech oferuje swym klientom innowacyjne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania intuicyjne w obsłudze. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować przydomowe oczyszczalnie ścieków na trudnych podłożach i terenach.

Separatory węglowodorów

W rozbudowanej ofercie Bamar Tech kluczowe miejsce mają separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu. Stanowią one konieczny element instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach usługowych oraz zakładach przemysłowych. Do oddzielania zawiesin mineralnych rekomendujemy z kolei osadniki. Wszystkie przedstawione produkty oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z fachowego doradztwa. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą działać w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Wrześni

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Proponujemy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody opadowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające zróżnicowaną pojemność oraz szeroki wybór w zakresie wzorów zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki na szambo

Oddzielną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o standardowych rozmiarach proponowane właścicielom prywatnych posesji oraz duże zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do użytku przemysłowego. Chętnie pomożemy wybrać optymalny zbiornik dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb