Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Myślibórz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Od kilkunastu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy także ich zamontowanie, serwisowanie oraz przebudowujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy naszym klientom zaproponować już gotowe i sprawdzone rozwiązania wykonane przez cenionych wśród konsumentów krajowych oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków znajdują zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz obiektach przemysłowych. Wykorzystując w naszej pracy wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej trudnym zadaniom. Podejmujemy się zamontowania oczyszczalni na podmokłych terenach.

Separatory tłuszczu

Bamar Tech to firma, która podchodzi całościowo do kwestii odprowadzania ścieków. Właśnie z tego powodu w asortymencie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju urządzenia są konieczne dla działalności gastronomicznych lub zakładów przemysłowych. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo oraz usługę montażu dla każdego rodzaju podmiotu. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Myśliborza

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą pracować w trybie bezobsługowym.

Zbiorniki na wodę deszczową

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich zadaniem jest zbieranie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową w różnych wariantach.

Zbiorniki polietylenowe

Bogatą ofertę Bamar Tech uzupełniają pojemne zbiorniki do kumulowania ścieków, szamba betonowe, poliestrowe, polietylenowe do zastosowań przemysłowych (nawet do 30 000 litrów) i przy prywatnych posesjach. Realizujemy ich transport oraz profesjonalny montaż. Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy Bamar Tech.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb