Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Oborniki

Serwis oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od kilkunastu lat oferuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług realizowanych przez przedsiębiorstwo można wymienić rozrysowywanie projektów, wznoszenie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwis. Również przebudowujemy niefunkcjonujące drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Oferujemy również już przygotowane rozwiązania od krajowych i zagranicznych producentów. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków są dostosowane do stosowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wykonujemy nawet problematyczne inwestycje.

Separatory tłuszczu

W szerokiej ofercie Bamar Tech kluczowe miejsce mają separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu. Stanowią one niezbędny segment instalacji wodno-ściekowej w wielu punktach usługowych oraz zakładach zajmujących się przemysłem. Do separowania zawiesin mineralnych rekomendujemy z kolei osadniki. Wszystkie przedstawione produkty dostępne są w niskich cenach.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Obornik

Przepompownie do ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są dopełnianie dodatkowymi instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Proponujemy specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań, dostosowanych do ukształtowania terenu czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w podzespoły pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie.

Zbiorniki na deszczówkę

Zapraszamy do zgłębienia oferty zbiorników na wodę opadową. Prezentujemy zbiorniki na deszczówkę domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne. Modny wygląd sprawia, że stanowią one jednocześnie artykuły użyteczne i ozdobne. Nasze zbiorniki na wodę deszczową mają zróżnicowane pojemności.

Zbiorniki betonowe

Następną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są standardowe modele dostosowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli prywatnych posesji, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. przedsiębiorstw przemysłowych. Ostatnie z wymienionych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb