Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Gorzów Wielkopolski

Serwis oczyszczalni ścieków

Najważniejszą specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech są przydomowe oczyszczalnie ścieków: drenażowe i biologiczne. W zakres oferty firmy wlicza się projektowanie, montowanie i serwis tego typu instalacji. Możemy także zaoferować modernizację oczyszczalni z drenażowej na biologiczną. Oferowane przez nas rozwiązania sprawdzają się przy domach jednorodzinnych. Ponadto możemy zaoferować osiedlowe oczyszczalnie ścieków. Nasze instalacje sprawdzą się również przy obiektach wypoczynkowych np. hotelach, pensjonatach, zajazdach, obiektach gastronomicznych np. restauracjach, a także zakładach przemysłowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zrealizować nawet problematyczne projekty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne terminy realizacji zleceń.

Separatory węglowodorów

Nasze przedsiębiorstwo może również zaproponować klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Tego typu urządzenia proponujemy w opcji z osadnikami i bez. Wykonujemy ich montaż w lokalizacjach, gdzie są potrzebne do prawidłowego działania oczyszczalni. Gwarantujemy krótkie terminy wykonania zleceń oraz niskie ceny.

Przepompownie do ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są nowoczesne przepompownie do ścieków. Pracownicy firmy gwarantują fachowe doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą pasowały do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech zostały wyposażone we wszystkie niezbędne części zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Gorzowa Wielkopolsiego

Zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na wodę deszczową (domowe i ogrodowe) dostosowane do gromadzenia wody opadowej. Katalog firmy Bamar Tech przedstawia różne zbiorniki na deszczówkę pod względem pojemności, wymiarów i materiałów, z jakich zostały wykonane.

Zbiorniki na szambo

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o typowych wymiarach proponowane właścicielom prywatnych posesji oraz wielkogabarytowe zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy wybrać optymalny zbiornik dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb