Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Swarzędz

Serwis oczyszczalni ścieków

Najważniejszą specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech są przydomowe oczyszczalnie ścieków: drenażowe i biologiczne. W zakres oferty firmy wlicza się projekt, montaż i serwisowanie tego typu instalacji. Możemy również zaoferować przebudowę oczyszczalni z drenażowej na biologiczną. Oferowane przez nas rozwiązania sprawdzają się przy domach jednorodzinnych. Dodatkowo możemy zaoferować osiedlowe oczyszczalnie ścieków. Instalacje Bamar Tech sprawdzą się również przy obiektach wypoczynkowych np. hotelach, pensjonatach, zajazdach, obiektach gastronomicznych np. restauracjach, a także zakładach przemysłowych. W oparciu o bogate doświadczenie możemy wykonać nawet trudne inwestycje. Gwarantujemy niskie ceny i dogodne terminy realizacji zleceń.

Separatory węglowodorów

Firma Bamar Tech proponuje także separatory węglowodorów i separatory tłuszczu w wariancie z osadnikami lub bez. Montaż tego rodzaju części wykonujemy w oczyszczalniach, gdzie ich zastosowanie jest konieczne do ich prawidłowego i niezawodnego działania. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Swarzędza

Przepompownie do ścieków

Asortyment kompleksowych rozwiązań wodno-ściekowych Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszych technologii w zależności m.in. od ukształtowania terenu oraz odległości od oczyszczalni ścieków lub sieci kanalizacyjnej. Nasze przepompownie ścieków wyposażone są we wszystkie konieczne elementy gwarantujące ich bezobsługowe działanie.

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich przeznaczeniem jest gromadzenie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową w różnych wariantach.

Zbiorniki betonowe

Kolejną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o typowych pojemnościach polecane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do zastosowań przy różnego typu zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb